Slevové portály mají konkurenta

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slevové portály mají konkurenta

Slevové portály mají konkurenta

 

Slevové portály vycházejí z konceptu Deal of the day. Vůbec první vznikly v roce 2004. Do Čech se dostaly později, až v roce 2009.

Slevové portály nahrazeny?

Zažily si v té době nebývalou popularitu. Rozkvět s sebou nevyhnutelně přinesl ale i určité zahlcení. Zájem postupně opadl a řada webů byla nucena ukončit svou činnost. V roce 2013 například pouhých pět zprostředkovatelů ovládalo plných 70 % trhu. To s sebou na druhou stranu přineslo jistou selekci. Vydrželi jen ti nejlepší. Ty nejoblíbenější slevové portály nakonec existují úspěšně i dnes.

Portály jsou novějším online nástrojem, vývoj však v tomto směru neustává nijak. Po bok tradičních slevových portálů se tak rychle zařadily i slevové kupony. Ty fungují na trochu jiném principu. Jedná se o speciální slevový kód, který zákazníkovi umožní získat zboží za výhodnější cenu. Mnohdy i výrazně, až o několik desítek procent.

Sortiment slevových kódů je široký. Levněji pořídíte hračky, elektroniku i kosmetiku. Slevový kupon je poměrně silným argumentem v přesvědčování nerozhodného zákazníka. Zejména toho, který se v obchodě chystá nakoupit poprvé. První nákup realizuje se slevou, což v něm evokuje dojem, že pokud nebude zase tolik spokojený, vlastně o tolik nepřišel. Pakliže ale naopak spokojený bude, příště se tím ochotněji vrátí.

Slevové kupony jsou stále oblíbenější

Rozhodně se tudíž nedá říci, že slevové kupony obchodování degradují a pouze snižují marži. Tomu se navíc dá efektivně bránit časovým omezováním platnosti kódu. Naopak jsou efektivní podporou prodeje. Stále tedy přibývá obchodů, které jejich využití umožňují. To může potenciálním zájemcům poměrně dost stěžovat orientaci.

Proto vznikly specializované agregátory takovýchto nabídek. Patří mezi ně i MegaKupon.cz. Ten poskytuje vždy aktuální a přehledně roztříděný seznam slevových kódů. A to nejen těch domácích. Svůj zľavový kód na něm najdou i návštěvníci ze Slovenska.

The better informed we are on the subject, the more readily we drill this will be prepared to act
Leden 11, 2018 |
WordPress Directory Theme

Classified Ads Software

Přejít k navigační liště