Rybičky, které si vaše manželka zamiluje

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rybičky, které si vaše manželka zamiluje

Vyrážíte k rybníku na lov a manželka si už zase stěžuje? Odmítá samou zlostí připravit na Vánoce kapříka? Musíte své rybářské nádobíčko střežit jako oko v hlavě, jinak by skončilo v popelnici? Nevolejte manželského poradce. Naštvanou manželku si usmíříte mnohem lépe pomocí rybiček Gara ruffa.

Před tím, než na ně vaše drahá polovička vezme vzduchovku, ji řekněte, co tyto zázračné rybičky dovedou:

  • Přírodní peeling – Exotické rybky pomohou její pleť vyhladit a zbavit drobných šupin a vyrážek. Díky nim omládne, a navíc přestane utrácet za nefunkční kosmetické krémy. Rybí lékaři také zatočí se suchou, tvrdou a popraskanou kůží, s kožními plísněmi, akné, ekzémy, bradavicemi, ale i třeba s lupénkou.
  • Hloubkové čištění – Doktor ryba sežere odumřelé zbytky kůže od hlavy až k patě. Odstraní tak zaděry, mozoly i otlaky. Navíc vylučuje léčivé enzymy, jako je ditranol, které hubí kožní bakterie. Pokožka se tak ještě lépe regeneruje. Nebojte se, rybky nekoušou, kůži jen příjemně žužlají. Je to procedura lechtivá, nikoli bolestivá.
  • Mikro masáž – Zakouřené prostředí města dává kůži zabrat. Šikovné rybičky ji cobydup navrátí do perfektního stavu, jako byste vyšli z lázní. Navíc zlepší krevní oběh celého těla, hlavně končetin. Chrání tak před řadou nemocí, a to často lépe než vitamíny. Pozor! Prokrví i mozek, takže to vaší manželce bude dobře myslet.
  • Povznášející relaxace – Má z vás manželka hlavu v pejru? Rybky jí umožní na chvíli vypnout a obnovit duševní síly. Nebude si už potřebovat vylévat na vás zlost, a možná vám i začne tolerovat výlety k rybníku.
  • Stimulace akupunkturních bodů – Tito malí divoši se lidí nebojí. Naopak se rádi napapají „mrtvé kůže“ vaší manželky, a tím uvolní celé její tělo. Protože jsou nenasytní, může si s nimi ozdravné koupele dopřávat, jak často bude chtít. Na rozdíl od telenovel je tato forma relaxace mnohem více účinná, a navíc ozdravná.
  • Duševní hygiena – Sice nenahradí terapeuta, ale stejně dobře jako třeba psi nebo koně pomáhají při léčbě depresí, chronické únavy a dalších duševních chorob. Navíc pozvednou náladu i zdravým lidem, proto by si relax v akváriu měl dopřát úplně každý.

Jediné, kam se rybí smiřovatelé manželských sporů nehodí, je na talíř. Umí tak skvěle léčit, že by jich bylo v žaludku škoda, nemyslíte? Pošlete manželku na dermaquarium.cz, aby dospěla ke stejnému názoru.

Rybičky přirozeně plavou v termálních pramenech na Blízkém východě, kde mají o potravu nouzi. Proto nepohrdnou ani odumřelou lidskou kůží a vaší ženě rádi udělají bezbolestnou pedikúru.

Nemusíte hnát ženu za rybičkami do kosmetického salonu, u nás je zakoupíte „za pár kaček“ a odnesete si je domů. Rybky z našeho Garra ruffa prodeje dostávají nejen kvalitní stravu, ale i naši láskyplnou péči. Díky tomu mají neskutečné množství energie, se kterou poskytnou vaší ženě prvotřídní služby.

Že vám manželka akvárium už roztřískala a nemáte pro ryby „domeček“? Otevřená akváriu DermaQuarium Home či DermaQuarium Profi u ní rozhodně projdou. Jsou šitá na míru pro chov doktůrků Garra ruffa, kterým zajistí ideální teplotu. Zařízení jsme mnohokrát testovali, aby vodu dokonale čistilo a okysličovalo.

V designu se inspirovali nejnovějšími trendy. Samotné akvárium je navrženo z dokonale čirého skla, které zachovává neutralitu barev. Naopak barvu dřevěné konstrukce si můžete vybrat přesně podle toho, jaká se hodí do vašeho interiéru. Díky této eleganci si akvárium zamiluje každá žena na první pohled. Protože rybky měří jen pár centimetrů, je zařízení kompaktní. Vejde se tedy do každého „kamrlíku“.

Jeho instalace je snazší než facka, kterou díky DermaQuariu už nikdy od manželky nedostanete. Pouze ho naplníte vodou a zapojíte do zásuvky, a všechny systémy (osvětlení, voda, vzduch) začnou makat. Kdybyste se náhodou dostali do úzkých, stačí zalistovat v naší příručce. Závad se ale nebojte: produkt má záruku tři roky.

Pokud se akvárium zanese, stiskem jediného tlačítka vyjedou všechny „vnitřnosti“ systému, které můžete snadno vyčistit. Navíc od nás ke každému nákupu dostanete čistící sadu jako dárek.

Akvárium nevyřeší jen manželské spory. Pomůže vám dosáhnout pevnějšího zdraví, vyhnat z hlavy „stresíky“, a navíc zlepšit váš vzhled. Věříme, že zdraví a krása mají být dostupné každému.

Jste na vážkách? Rádi vám ho zapůjčíme na smluvenou dobu, během které si budete moci užívat neomezeně relaxační koupele. Pozor! DermaQuarium je vysoce návykové. Jakmile do něj nohu smočíte, těžko vykročíte.

Březen 16, 2019 |
WordPress Directory Theme

Classified Ads Software

Přejít k navigační liště