Moderní rybářské ocenění od Poháry Bauer

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Moderní rybářské ocenění od Poháry Bauer

Organizujete rybářské závody a soutěže? Medailí a diplomem neurazíte žádného vítěze, ale chtěli byste přeci jen mezi výhry zařadit i něco speciálnějšího? Něco, co naláká další soutěžící? Nebo přemýšlíte, jak nějakého rybáře ocenit něčím, čím se bude pyšně chlubit? Pokud ano, zvolte některé z moderních rybářských ocenění od firmy Poháry Bauer.

Rybářské trofeje

Poháry Bauer s.r.o. je firma s patnáctiletými zkušenostmi, která vyrábí poháry, medaile, kokardy, plakety, trofeje a sošky, které motivují sportovce k lepším výkonům a které výhercům dělají radost a zůstanou pro ně krásnou vzpomínkou. V široké škále různých tematických ocenění tak narazíte i na rybářské trofejeoriginálnější varianty ke klasickým pohárům, kterými potěšíte každého výherce s mrskajícím se úlovkem. Vybrat si můžete např. zlatou blyštivou sošku kapra nebo akrylátovou trofej s UV HQ potiskem štiky, které se budou na poličce oceněného krásně vyjímat, a doplňte je adekvátními akrylátovými medailemi na stužce.

Trofeje s potiskem

Úchvatně v rukou šampiónů vypadají i moderní skleněné trofeje s potiskem. V nabídce Vás snadno nadchnou jak ty čistě skleněné, tak ty kombinované se dřevem, které působí velice majestátně. Na každou lze umístit logo nebo text dle vlastního uvážení. Prohlédněte si nepřeberné množství tvarů, barev a motivů a objednejte si takové, které se nejlépe hodí do Vaší soutěže!

E-shop

Zákazníci e-shopu Poháry Bauer s.r.o. si pochvalují nejen skvělé zpracování pohárů a příznivé ceny, ale i výbornou komunikaci a rychlost vyhotovení zakázky i dodání zásilky. Proto tento obchod opětovně využívají a dále doporučují nejen čeští, ale i zahraniční klienti. Na poháry a trofeje se také můžete zajít podívat do některé z deseti kamenných prodejen rozmístěných po celé České republice. Zkuste výhody tohoto e-shopu i Vy!

De registrieren und Sie konnten dies ausprobieren die autorin miov beauftragen
Březen 6, 2018 |
WordPress Directory Theme

Classified Ads Software

Přejít k navigační liště