Milujete rybaření? Vyrazte na to správné místo

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Milujete rybaření? Vyrazte na to správné místo

Jsou to především muži, kteří mají jako koníčka rybolov. Je jasné, že ve svém okolí již mají všechna místa zmapována a tak se poohlížejí po dalších možnostech, kam vyrazit za možností ulovit nějaký majestátní kousek. My jeden tip máme. A může být spojený i s turisticky atraktivní lokalitou.

Lednicko-valtický areál je místo, které láká mnoho rybářů

Lednicko-valtický areál zná mnoho lidí hlavně ve spojitosti s řadou architektonických zajímavostí, ve spojitosti s krásnou přírodou, cyklostezkami, ale také vínem. Nejde však o jediná lákadla. V této oblasti si přijdou na své i rybáři. Stačí zmínit trojici nejznámějších míst, kde mohou naplno ukojit svou vášeň o rybolov. Jedná se o:

  • Hlohovecký rybník
  • Rybník Nesyt
  • Mlýnský rybník

Kdo bydlí poblíž, ten tato místa považuje za osvědčenou klasiku pro rybolov. Kdo je zdaleka, měl by tyto možnosti vyzkoušet. I proto se může hodit doporučení na místo, které bude optimální v souvislosti s ubytováním.

Přímo v obci Hlohovec

Název Hlohovecký rybník jasně odkazuje na to, u jaké obce se nachází. Ta se proto stává ideálním bodem, kde složit hlavu. Pokud i vy hledáte ubytování v Hlohovci, doporučujeme penzion nacházející se ve vinařské části Za Humnama, jehož unikátem je i to, že má stejný název, jako je samotná obec. Váš cíl tak bude Penzion Hlohovec, který se po náročném dni stane ideálním místem, kde si odpočinete a naberete síly pro druhý den.

Vyrazte s kamarádem, rodinou nebo partou přátel

Je jedno, v kolika přijedete vyzkoušet možnosti rybolovu. Můžete dorazit s kamarádem, s partou stejných zájmů, nebo třeba s rodinou – od které se každý den na pár hodin odskočíte na břeh jednoho z rybníků. Penzion v Hlohovci vám může nabídnout pokoje od dvoulůžkových, až po čtyřlůžkové. To vše v nově vybudované nemovitosti, která nabídne vše, co si současný moderní, i náročný cestovatel žádá.

Březen 26, 2019 |
WordPress Directory Theme

Classified Ads Software

Přejít k navigační liště